proaktywni

II Powiatowy Dzień Sportu – Proaktywni

27 sierpnia miał miejsce II PDS (Powiatowy Dzień Sportu) organizowany przez Proaktywnych http://myproaktywni.pl przy wsparciu władz Powiatu wejherowskiego. W tym roku miałem przyjemność poprowadzić tą imprezę.

Po raz kolejny w miejscu wydarzenia swoją ofertę aktywnego spędzania wolnego czasu przedstawili reprezentancji kilkudziesięciu klubów sportowych z terenu powiatu.

Tegoroczne święto sportu rozpoczęło się od występu dziewczyn z SGA Gdynia (Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej). Wystąpiła m.in. Natalia Kozioł – wicemistrzyni Polski seniorek z 2016 roku i finalistki telentshow „super dzieciak”  TV polsat.

W tym roku po raz pierwszy na imprezie pojawili się reprezentancji Krav Magi Wejherowo, Szkoła Jogi 12 Asan, aktywne namioty Decathlonu i Nadleśnictwa Wejherowo oraz Socatots organizujący zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 m-ca życia i Policjanci z Wejherowa prezentujący umiejętności swoich psów.

Przy okazji po raz kolejny okazało się, że pokaz umiejętności w wykonaniu dziewczyn z Passion Dance Wejherowo przyciąga widownię jak magnes i jest nieodzownym elementem tego dnia.

Dziękuję wszystkim klubom za obecność oraz mieszkańcom za obecność.

Widzimy się za rok!

plakat_pds_a2_ver2

 

 

 

Autor

Artur Czaja

Psycholog, którego inspiruje coaching i procesy motywacji. Od 2014 r Radny Gminy Wejherowo, założyciel organizacji pozarządowej Proaktywni, członek Stowarzyszenia Dziecko Bez Reklamy. Zwolennik tworzenia społeczeństwa obywatelskiego